2 attachments (338 KB) Download all Save all to OneDrive - Personal
Kochani,
Po raz kolejny z okazji świąt oraz nadchodzącego Nowego roku przesyłamy moc najserdeczniejszych życzeń.

My do niedawna przebywaliśmy w Phoenix, Arizonie ​gdzie moja żona Aniutka z Ewelinką do niedawna biegały... (nieomalże jak kozice górskie) w okolicach Phoenix....i Sedona gdzie niektóre z miejsc nazywają się Vortex, spotęgowane centrum energii....podobnież mają mieć pozytywny wpływ na samopoczucie psychiczne i fizyczne każdego odwiedzającego:-)

https://www.sedonaredrocktours.com/sedona-spiritual-vortexes/

Inline image 1

Dzięki uprzejmości oraz gościnności naszych przyjaciół Pawła i Ewelinki mieliśmy okazję przebywać w ich pięknej posiadłości.
Jak również zwiedzić Phoenix i okolice .... Nie będę wspominał o takich przyjemnościach jak pływanie w basenie, jazda na rowerze górskim w okolicznych górzystych terenach pustynnych, spacery no i objadanie się czyt. obżarstwo zarówno w domu jak i w świetnych lokalnych restauracjach....odwiedzenie rodeo obowiązkowo też było, ale tym razem na moje szczęście obeszło się bez ujeżdżania byków:-)

Inline image 2

Jazda konna na specjalnie przygowanych do tego celu szlakach ogólnie dostępnych też jest ogólnie dostępna....tym razem nie było nam dane ujeżdżać mustangów, ale w przyszłości jestem cały za.... ale bardziej na osłach i kucykach:-)

Pogoda dopisała bo temperatury +25C w czasie dnia i +13C w nocy były normą, w Vancouver przez ten czas popadywał prawie przez cały czas deszcz.

O naszych nastrojach mogą świadczyć nasze uśmiechnięte miny na załączonych zdjęciach.

Pozdrawiamy Was b. serdecznie, świątecznie życząc wszystkiego naj....najlepszego w 2018.

Jan, Jasiu wraz z żoną Aniutką i rodziną.

PS
Jeśli macie ochotę wybrać się na wycieczkę do hameryki zimą lub wczesną wiosną bardzo polecam odwiedzenie Phoenix, Kalifornii no i oczywiście Vancouver, w połączeniu z wycieczką pięknym statkiem pasażerskim na Alaskę!!!

Dom naszego przyjaciela można w tym czasie wynająć lub każdy inny, ale znam właścicieli dwóch super luksusowych domów i z oczywistych powodów te tylko polecam.

Pierwszy z domów, właścicielem są nasi przyjaciele od lat, Paweł z Ewelinką.
Paweł jest z W-wy i okazało się podczas spotkania z jego rodzicami, ze jesteśmy rodziną:-)

http://www.myglobalhomes.com/hidden-paradise/

http://www.myglobalhomes.com/arizona-estate/

Obydwa domy znajdują się w Scottsdale, świetnie zlokalizowanej i jednej z bogatszych dzielnic w Phoenix.
Jeśli interesuje Ciebie cena za ile można zakupić taką posiadłość to chętnie służę informacjami na ten temat.
Nie uwierzycie za jak niedrogie pieniądze.... w porównaniu do cen w W-wie można zakupić elegancki dom, pełny luksus, w świetnej lokalizacji na dużej i pięknej działce. Jedyny problem, że w lato temp. nie do wytrzymania, gorąco:-)

Please publish modules in offcanvas position.