TKKnyziak

Urodzony w 1948 r. w Warszawie. Wychowanek Ogniska Praga z lat 1956-62. Pracownik łączności w wielu urzędach państwowych, ostatnio w MSZ. Od 3 lat na emeryturze. Literackie pasje realizuje od 8 lat. Autor dwóch tomików wierszy „Chwile” i „Światłocienie”.

Współautor wielu almanachów i antologii wydanych przez stowarzyszenia i portale literackie (w niektórych można znaleźć próbki prozy autora), jak również wydań pokonkursowych. Publikuje pod pseudonimem artystycznym Coobus. Od dwóch lat pojawia się w konkursach poetyckich, zaznaczając swój udział kilkoma nagrodami i wyróżnieniami. Uczestnik warsztatów literackich. Bywał również jurorem.

Od wielu lat związany z Przyjaznym Portalem Literackim Ósme Piętro. Zamieszcza wiersze w internetowych grupach poetyckich Ogród Poetów i w Grupie poetyckiej im. Zbigniewa Herberta. Członek Warszawskiego Oddziału Stowarzyszenia Autorów Polskich, Grupy literacko-myzycznej Terra Poetica oraz nieformalnego Klubu Poszukiwaczy Słowa w Piasecznie pod Warszawą.
Prowadzi blog archiwalny własnej twórczości coby99.bloog.pl. (Jasne wrzosy). Adres do korespondencji: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Please publish modules in offcanvas position.